Bolerioza leczenie

2017/12/14

Krętki boreliozy są jednym z najtrudniejszych patogenów do usunięcia.

Leczenie klasyczne zestawem antybiotyków prawie nigdy nie daje pełnego wyleczenia czyniąc jednocześnie ogromna szkody w organizmie ,stąd coraz więcej ludzi szuka pomocy u naturopatów.

W naszym gabinecie  stosujemy bardzo skuteczne techniki w zakresie likwidacji rozmaitych patogenów w tym oczywiście  boreliozy.

Usuwanie z organizmu boreliozy trwa co najmniej miesiąc a w skrajnych przypadkach może się przeciągnąć nawet o rok /szczególnie przy dużej liczbie koinfekcji ,i specyficznej odmianie krętków nie ma możliwości znacznego przyśpieszenia  procesu ze względu na neurotoksyny wydzielane przez martwe krętki.

Przywrócenie pełnej sprawności organizmu zainfekowanego przez krętki boreliozy wykonujemy następującymi etapami:

1.szczegółowy test  diagnostyczny biorezonansowy przy użyciu  aparatu

Mezator, oraz testu kontrolnego -po wstępnym usunięciu metali ciężkich.

Ten komplet testów umożliwia niemal ze 100% gwarancją określić  wszystkie główne patogeny znajdujące się w organizmie klienta-jest to obecnie najdokładniejsza z istniejących metod diagnostycznych ,test pozwala jednocześnie szczegółowo określić stan wszystkich narządów ,  aby stosowana terapia miała maksymalną skuteczność.

Jednocześnie urządzeniem  quantum sprawdzamy ogólny stan organizmu zwłaszcza braki mikroelementów witamin i koenzymów ,zatrucie toksynami i metalami ciężkimi.

Pierwszym etapem terapii jest zawsze odtrucie organizmu ,z jednoczesnym zmniejszeniem ogólnej ilości pasożytów w organizmie, przy użyciu preparatów ziołowych witamin odpowiedniej diety oraz systemu biorezansowego  spoky 2,w szczególności na tym etapie usuwamy z organizmu toksyny i metale ciężkie.

Jednocześnie wzmacniamy siły obronne organizmu preparatami witaminowymi

oraz metaterapią  biorezonansową ,w razie potrzeby kierujemy klienta do współpracującego gabinetu na hydrokolonoterapie lub usunięcie kamieni z pęcherza żółciowego /oczywiście tylko jeśli jest to celowe/.

Kolejnym etapem kuracji jest usunięcie wszelkich istotnych pasożytów-oprócz borelii-które pozostały po terapii ziołowej przy użyciu lampy plazmowej-na tym etapie wprowadzamy zmniejszanie liczebności krętek borelii przy użyciu specjalnie dobranych preparatów ziołowych oraz urządzenia Swepper.

Następny etap to usuwanie wirusów pierwotniaków i bakterii ,znajdujących się zarówno w organizmie klienta jak i bytujących wewnątrz krętków borelii przy użyciu lampy plazmowej -na tym etapie w dalszym ciągu eliminujemy z organizmu nadmiar krętków ziołami i urządzeniem spooky 2.,

Jednocześnie od pierwszego dnia kuracji non stop trwa detoksykacja organizmu generatorem zdalaczynnym  systemu spooky 2,oraz cykl detoksykacyjny przez stopy przy użyciu urządzenia typu yon detox, bądź generatora spooky 2 w wersji  odtruwania przez stopy. Oprócz tego od pierwszego dnia kuracji stosujemy chelatacje metali ciężkich-najczęściej rodzimym czosnkiem z dodatkiem błonnika.-w szczególnych przypadkach stosujemy protokół  Cutlera.

Po wzmocnieniu sił obronnych organizmu zaczynamy właściwą kurację czyli usuwanie pozostałych jeszcze krętek borelii przy użyciu lampy plazmowej i cewki elektromagnetycznej ,z jednoczesnym wzmocnieniem organizmu terapią laserową systemu spooky 2 .

Końcowym etapem kuracji zasadniczej jest oddziaływanie lampą plazmową na plazminty/czyli mikroorganizmy bytujące w krętkach borelii/,co powoduje usunięcie z organizmu ewentualnych zakamuflowanych krętek.

Jeśli nie ma koinfekcji ten etap kończy właściwe działania-jeszcze przez parę tygodni działa system zdalny, gdyby zostały jakieś przetrwalniki,

Po około 2 tygodniach robimy test kontrolny -jeśli jeszcze coś pozostało to powtarzamy niektóre działania.

W przypadku koinfekcji lampę plazmową ustawiamy dodatkowo na częstotliwość koinfekcji.

Test kontrolny powtarzamy jeszcze 2 krotnie po 2 miesiącach i po 6 miesiącach.

Tagi: Bolerioza;Leczenie;Naturopata


 Skontaktuj się z nami: KONTAKT

Biorezonansowy Skaner Diagnostyczny

Mezator

Zupełnie nowe, rewolucyjne rozwiązanie na rynku urządzeń diagnostycznych. Badanie metodą rezonansu jeszcze nigdy nie było tak intuicyjne i dokładne. Mezator pracuje w technologii NLS,/ interfejs mózgowy/ wykorzystując najnowsze oprogramowanie.

Urządzenia w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami nie są urządzeniami medycznymi. Urządzenia te są urządzeniami analityczno-pomiarowymi i mogą być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Dystrybutor i Producenci nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. Test urządzeniem nie zastępuje badania lekarskiego. Zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem.

Super system Rife'a do wybijania patogenów

SPOOKY2

Biorezonansowy sprawdzian stanu kondycji organizmu

Quantum