Usuwanie Toksyn Metali Ciężkich

2017/12/18

Temat jest bardzo złożony i sprowadza sie do maksymalnego zmniejszenia ilości wszelkiego rodzaju substancji obcych szkodliwych dla naszego organizmu. Będą to zarówno bardzo szkodliwe pestycydy odkładające się w naszym organizmie, efekty promieniowania elektromagnetycznego, efekty podtrucia różnego rodzaju dymem, jak też cały wachlarz metali ciężkich, będący główną przyczyną osłabienia naszego systemu odpornościowego. Bez przynajmniej częściowej detoksykacji organizmu wszelkie próby uwolnienia sie od wirusów czy innych pasożytów będą miały ograniczoną skuteczność.

Nasz gabinet oferuje jedną z najskuteczniejszych metod detoksykacji.

Nie ma tutaj jakiegoś jednolitego systemu, dopiero po wykonanym u nas teście dobieramy kuracje o możliwie najlepszej skuteczności.

Zawsze składa się ona z kuracji megadawkami witamin, odtruwania przez stopy urządzeniami Yon Detox lub ich inną wersją w systemie biorezonansowym Spooky 2, wybijania metali ciężkich i toksyn z tkanek lampą plazmową, laserem, cewką PEMF, bądz metodą kontaktową i kontynuacji tego procesu systemem zdala-czynnym przy użyciu fal skalarnych systemu spooky 2.

Oczywiście wszystko wspomagane środkami wspomagającymi pracę układów wydalniczych, na bieżąco kontrolowane, a także chelatacją naszym rodzimym czosnkiem, bądź też terapią wg protokułu Cutlera.

Pełny cykl oczyszczania dla bardzo zatrutego organizmu może wynieść nawet ponad rok jednakże już po kilku wizytach organizm wraca do równowagi umożliwiającej normalne funkcjonowanie.

Tagi: Detoksykacja;Witaminy;Spooky;Detox


 Skontaktuj się z nami: KONTAKT

Biorezonansowy Skaner Diagnostyczny

Mezator

Zupełnie nowe, rewolucyjne rozwiązanie na rynku urządzeń diagnostycznych. Badanie metodą rezonansu jeszcze nigdy nie było tak intuicyjne i dokładne. Mezator pracuje w technologii NLS,/ interfejs mózgowy/ wykorzystując najnowsze oprogramowanie.

Urządzenia w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami nie są urządzeniami medycznymi. Urządzenia te są urządzeniami analityczno-pomiarowymi i mogą być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Dystrybutor i Producenci nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. Test urządzeniem nie zastępuje badania lekarskiego. Zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem.

Super system Rife'a do wybijania patogenów

SPOOKY2

Biorezonansowy sprawdzian stanu kondycji organizmu

Quantum