O mnie

Wita państwa Krzysztof Rogowski

Certyfikowany Naturopata,Zielarz-Fitoterapeuta, Szkoleniowiec technologii KESHE FOUNDATION, a także Inżynier Środowiska.

Minęło trochę czasu odkąd zaczęła sie moja znajomość z alternatywnymi metodami działania, dla poprawy funkcjonowania organizmu. Przez ten czas stale doskonale swoją wiedzę o wszelkich procesach mających wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka i jego otoczenia.

Po wyszkoleniu sie na Certyfikowanego Naturopatę i szeregu kursów doszkalających:

  • Tradycyjna Medycyna Chińska,
  • Szepty-Sztuka Uzdrawiania Słowem,
  • Laryngologia Alternatywna-Konchowanie,
  • Funkcjonalna Terapia Trzewii,
  • Kursy Doszkalające z Technik Biorezonansu,

oraz cała masa pomniejszych.

Przez rok akademicki pod okiem Doktora Henryka Różańskiego wyszkoliłem sie na Zielarza-Fitoterapeute. Jednocześnie uczyłem sie technologii plazmowej KESHE FOUNDATION- gdzie na dzień dzisiejszy jestem Jedynym Polskim Naturopatą dopuszczonym do studiowania Pełnej Wiedzy Medycznej opracowywanej przez KESHE FOUNDATION - jednocześnie jestem Szkoleniowcem podstaw tej technologii.

Połączenie wiedzy wyniesionej z nieustających szkoleń z wiedzą inżynierską oraz solidne wyposażenie techniczne pozwoliło mi na utworzenie jednego z najlepszych gabinetów biorezonansowych w Kraju.

Doskonały system diagnostyczny oparty na podwójnym systemie NLS /aparaty Mezator i Hunter/ wspomagany systemem Quantum-daje dokładność testów na poziomie 98% a w razie wątpliwości mamy dodatkowy test biodefback-pozwalający wykryć częstotliwości ewentualnych nowotworów na etapie kiedy klasyczne urządzenia diagnostyczne jeszcze niczego nie wykryją.

Potężny 9 generatorowy System Spooky 2 z Lampą Plazmową, generatorami zdala-czynnymi i konwencjonalnymi pozwala zarówno na porządne usunięcie z organizmu wszelkiego rodzaju pasożytów, jak i bardzo skuteczną detoksykacje organizmu-szczególnie w połączeniu z terapiami ziołowymi i gansami KESHE-oczywiście indywidualnie przygotowywanymi dla każdego klienta. Dynamiczny System balansujący wg własnego rozwiązania - opartego na technologii plazmy KESHE daje wspaniałe efekty w zakresie równoważenia pól grawitacyjno magnetycznych każdego organizmu, a transmitowane przez magrawy częstotliwości solfegio działają kojąco na nasze DNA .

Często słysze zapytanie co spowodowało, że sie zabrałem za temat z założenia przypisany do lekarzy.

Moja przygoda z naturoterapią rozpoczęła sie parę lat temu, kiedy zaczęły mnie opuszczać siły – o wiele szybciej, niż wynikałoby to z racji upływu lat. Przeprowadzane badania kontrolne, w tym badania na pasożyty, niczego konkretnego nie wykazywały, a moja wydolność malała w zastraszającym tempie – wcześniej chodzenie po polskich górach nie stanowiło żadnego problemu, a nagle ciężko było wyjść na byle wzgórze. Wylewałem z siebie straszliwe ilości cuchnącego potu, ciągle mi brakowało powietrza, ciągle coś bolało, na okrągło jakieś dziwne alergie, przeziębienie trwające bez przerwy do jesieni do wiosny, a zdolność umysłu do przyswajania nowych informacji była bliska zera. Serwowane przez klasyczną medycynę trujące środki chemiczne (potocznie zwane „lekarstwami”) w żaden sposób nie pozwalały się całkowicie wyleczyć. 

I tak po licznych wizytach u lekarzy postanowiłem wziąć sprawę w swoje ręce. Zacząłem szukać literatury, na początek wpadła mi w ręce książka Tombaka („Jak dożyć 150 lat”),na jej podstawie poczyściłemsobie organizm -dało to efekty. Kondycja mojego organizmu znacząco sie polepszyła powróciła zdolność myślenia i chęć do życia-postanowiłem szkolić sie w tym kierunku i pomagać innym w odzyskaniu radości z życia.

Krzysztof Rogowski Skontaktuj się z nami: KONTAKT

Biorezonansowy Skaner Diagnostyczny

Mezator

Zupełnie nowe, rewolucyjne rozwiązanie na rynku urządzeń diagnostycznych. Badanie metodą rezonansu jeszcze nigdy nie było tak intuicyjne i dokładne. Mezator pracuje w technologii NLS,/ interfejs mózgowy/ wykorzystując najnowsze oprogramowanie.

Urządzenia w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami nie są urządzeniami medycznymi. Urządzenia te są urządzeniami analityczno-pomiarowymi i mogą być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Dystrybutor i Producenci nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. Test urządzeniem nie zastępuje badania lekarskiego. Zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem.

Super system Rife'a do wybijania patogenów

SPOOKY2

Biorezonansowy sprawdzian stanu kondycji organizmu

Quantum