Artykuły

Wibrogimnastyka Mikulina, płytki Kolcowa i zakwasy Bołotowa - Krzysztof Rogowski

2020/02/06 Czytaj cały artykuł

Plazmowa Higiena Jamy Ustnej

2019/06/03

Praktyczne porady jak dbać o zęby.

Zapoznaj się z moim poradnikiem na temat Plazmowej Higieny Jamy Ustnej, który możesz przeczytać i pobrać TUTAJ

 

Czytaj cały artykuł

KFS FORTUNA

2019/01/17

KFS Fortuna powoduje postęp w różnych strferach życia: biznes, relacje rodzinne;

KFS Fortuna wyprowadza ze stanu stagnacji, sieci zawiłości i problemów;

Czytaj cały artykuł

KFS BEREGINIA

2019/01/17

Podstawową funkcja KFS Bereginia jest uzdrawianie i odmładzanie kobiecego układu rozrodczego, profilaktyki korekty chorób narządów miednicy małej

Służy dla profilaktyki i korekty stanów zapalnych narządów miednicy małej. Zapobiega powstaniu możliwych powikłań (niedrożność jajowodów, poronienia, ciąża pozamaciczną, niepłodność, zrosty, i inne) Chroni przed przejściem tych chorób w stan przewlekły.

Czytaj cały artykuł

КFS 10 – ZDROWE STAWY

2019/01/17

Najważniejszym zadaniem przy uzdrawianiu człowieka jest odbudowa harmonii we wszystkich aspektach jego istnienia jako całościowego systemu: ciała, duszy i ducha. Harmonia z rodziną i otaczającym społeczeństwem, również harmonia z przyrodą i środowiskiem.

Czytaj cały artykuł


 Skontaktuj się z nami: KONTAKT

Biorezonansowy Skaner Diagnostyczny

Mezator

Zupełnie nowe, rewolucyjne rozwiązanie na rynku urządzeń diagnostycznych. Badanie metodą rezonansu jeszcze nigdy nie było tak intuicyjne i dokładne. Mezator pracuje w technologii NLS,/ interfejs mózgowy/ wykorzystując najnowsze oprogramowanie.

Urządzenia w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami nie są urządzeniami medycznymi. Urządzenia te są urządzeniami analityczno-pomiarowymi i mogą być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Dystrybutor i Producenci nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. Test urządzeniem nie zastępuje badania lekarskiego. Zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem.

Super system Rife'a do wybijania patogenów

SPOOKY2

Biorezonansowy sprawdzian stanu kondycji organizmu

Quantum