Artykuły

Plazmowa Higiena Jamy Ustnej

2019/06/03

Praktyczne porady jak dbać o zęby.

Zapoznaj się z moim poradnikiem na temat Plazmowej Higieny Jamy Ustnej, który możesz przeczytać i pobrać TUTAJ

 

Czytaj cały artykuł

Włosienica leczenie

2018/07/25

Wg mojej wiedzy medycyna konwencjonalna nie dysponuje skutecznym środkiem dla unicestwienia tego pasożyta,można go zniszczyć jedynie metodami biorezonansowymi ....

Czytaj cały artykuł

Polaryzacja plazmy

2018/07/24

Polaryzacja plazmy - prezentacja multimedialna

Czytaj cały artykuł

Usuwanie Toksyn Metali Ciężkich

2017/12/18

Temat jest bardzo złożony i sprowadza sie do maksymalnego zmniejszenia ilości wszelkiego rodzaju substancji obcych szkodliwych dla naszego organizmu. Będą to zarówno bardzo szkodliwe pestycydy odkładające się w naszym organizmie, efekty promieniowania elektromagnetycznego, efekty podtrucia różnego rodzaju dymem, jak też cały wachlarz metali ciężkich, będący główną przyczyną osłabienia naszego systemu odpornościowego. Bez przynajmniej częściowej detoksykacji organizmu wszelkie próby uwolnienia sie od wirusów czy innych pasożytów będą miały ograniczoną skuteczność.

Nasz gabinet oferuje jedną z najskuteczniejszych metod detoksykacji....

Czytaj cały artykuł

Bolerioza leczenie

2017/12/14

Krętki boreliozy są jednym z najtrudniejszych patogenów do usunięcia. Leczenie klasyczne zestawem antybiotyków prawie nigdy nie daje pełnego wyleczenia czyniąc jednocześnie ogromna szkody w organizmie ,stąd coraz więcej ludzi szuka pomocy u naturopatów.W naszym gabinecie  stosujemy bardzo skuteczne techniki ....

Czytaj cały artykuł


 Skontaktuj się z nami: KONTAKT

Biorezonansowy Skaner Diagnostyczny

Mezator

Zupełnie nowe, rewolucyjne rozwiązanie na rynku urządzeń diagnostycznych. Badanie metodą rezonansu jeszcze nigdy nie było tak intuicyjne i dokładne. Mezator pracuje w technologii NLS,/ interfejs mózgowy/ wykorzystując najnowsze oprogramowanie.

Urządzenia w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami nie są urządzeniami medycznymi. Urządzenia te są urządzeniami analityczno-pomiarowymi i mogą być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Dystrybutor i Producenci nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. Test urządzeniem nie zastępuje badania lekarskiego. Zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem.

Super system Rife'a do wybijania patogenów

SPOOKY2

Biorezonansowy sprawdzian stanu kondycji organizmu

Quantum