Oczyszczanie organizmu Katowice

Niezdrowa dieta, stres, smog, niektóre leki czy używki powodują, że organizm zaczyna gromadzić toksyny w tkankach. To niebezpieczna sytuacja, ponieważ prowadzi do wielu nieprzyjemnych następstw, pogarszając kondycję oraz zdrowie danej osoby. Wtedy warto wspomóc swój organizm w uwolnieniu substancji negatywnie oddziałujących na jego funkcjonowanie. W internecie istnieje sporo poradników na temat tego, jak samodzielnie przeprowadzić oczyszczanie organizmu w domowym zaciszu i przy użyciu produktów dostępnych pod ręką. Jednak zdecydowana większość z nich nie da oczekiwanych efektów. Z tego względu zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy w zakresie oczyszczania organizmu w Katowicach.

Sygnały wskazujące na konieczność przeprowadzenia oczyszczania organizmu – Katowice

Ludzie nadużywający alkoholu lub tytoniu, żywiący się głównie produktami o wysokiej zawartości cukru czy tłuszczów nasyconych oraz przyjmujący niektóre lekarstwa często skarżą się na szereg dolegliwości. Sporo osób je bagatelizuje, twierdząc, że same w końcu ustąpią. Jednak nie warto czynić w ten sposób – organizm, który otrzyma odpowiednie wsparcie, skutecznie poradzi sobie z toksynami i otrzyma szansę powrotu do pełni sprawności.

Pogorszenie funkcjonowania narządów

Nagromadzenie toksycznych substancji w organizmie znacząco wpływa na funkcjonowanie wielu narządów, na przykład mózgu, płuc, nerek czy wątroby. Jeśli zauważyli Państwo pogorszone trawienie, bóle głowy czy trudności z oddychaniem, warto sprawdzić, czy toksyny nie stanowią przyczyny takiego stanu rzeczy.

Problemy w obszarze układu trawiennego

Jeśli toksyny dostają się do organizmu przede wszystkim za sprawą spożywania wysokoprzetworzonych produktów spożywczych, cechujących się wysoką zawartością węglowodanów i tłuszczów nasyconych, objawy mogą dotyczyć układu pokarmowego. Uczucie ciężkości, nudności oraz dłuższe trawienie spożytych potraw niekiedy wskazują na obecność w tkankach toksycznych substancji.

Zmęczenie

Toksyny obecne w komórkach różnych narządów wpływają również na poziom energii. Dlatego sporo osób borykających się z tym problemem narzekają na senność występującą w ciągu dnia, apatię czy szybkie męczenie się przy podejmowaniu różnego rodzaju aktywności. Te objawy powinny zaalarmować i skłonić do diagnozy w kierunku obecności toksycznych substancji w organizmie.

W jaki sposób przeprowadzamy oczyszczanie organizmu? Katowice

Najpierw przeprowadzamy dokładną diagnostykę, rozmawiamy z przybyłą do nas osobą oraz zapoznajemy się z wynikami badań, jeśli je dostarczyła. Na podstawie uzyskanych informacji przystępujemy do działania. Aby zapewnić Państwu możliwie najlepsze efekty oczyszczania organizmu w Katowicach, wykorzystujemy terapię kombinowaną.

Na samym początku procesu oczyszczania organizmu w Katowicach skupiamy się na wytrąceniu toksyn z komórek za pomocą urządzenia SPOOKY 2, służącego do biorezonansu. Następnie stosujemy naturalne metody wspomagające układ wydalniczy klienta, a jednocześnie włączamy do terapii YON-DETOX. Jest to urządzenie służące do uwalniania toksycznych substancji przez pory znajdujące się w skórze stóp.Skontaktuj się z nami: KONTAKT

Biorezonansowy Skaner Diagnostyczny

Mezator

Zupełnie nowe, rewolucyjne rozwiązanie na rynku urządzeń diagnostycznych. Badanie metodą rezonansu jeszcze nigdy nie było tak intuicyjne i dokładne. Mezator pracuje w technologii NLS,/ interfejs mózgowy/ wykorzystując najnowsze oprogramowanie.

Urządzenia w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami nie są urządzeniami medycznymi. Urządzenia te są urządzeniami analityczno-pomiarowymi i mogą być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Dystrybutor i Producenci nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. Test urządzeniem nie zastępuje badania lekarskiego. Zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem.