Mezator
Mezator

Naturopata Katowice. Zielarz fitoterapeuta

Wita państwa Krzysztof Rogowski

Certyfikowany Naturopata,Zielarz-Fitoterapeuta, Szkoleniowiec technologii KESHE FOUNDATION, a także Inżynier Środowiska.

Minęło trochę czasu odkąd zaczęła sie moja znajomość z alternatywnymi metodami działania, dla poprawy funkcjonowania organizmu. Przez ten czas stale doskonale swoją wiedzę o wszelkich procesach mających wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka i jego otoczenia. 

Wykonuję dokładne badania w przypadku każdego klienta, stawiając na ich podstawie diagnozę. Następnie opracowuję indywidualny plan leczenia. Terapia ma na celu przywrócenie zdrowia fizycznego, ale również ukojenie nerwów, eliminację stresu czy odkrycie najlepszych metod relaksacji. Zapraszam do zapoznania się z moimi możliwościami jako naturopaty w Katowicach.

Naturopata, Katowice – czym wyróżnia się ta profesja?

Medycyna naturalna to doskonała alternatywa dla konwencjonalnych metod leczenia. Obecnie staje się coraz popularniejsza – wszystko to za sprawą doskonałych efektów, które pozwala osiągnąć. Jako naturopata wykorzystuję naturalne środki oraz metody w celu złagodzenia licznych objawów związanych z występowaniem chorób czy zaburzeń. Wszystkie te działania prowadzą do przywrócenia homeostazy organizmu, a jednocześnie wpływają pozytywnie na stan emocjonalny klienta. Medycyna naturalna to dziedzina, która łączy w sobie wiele elementów. Dietetyka, ziołolecznictwo, medycyna ludowa czy psychologia – wszystkie działają kompleksowo oraz holistycznie, przywracając pełnię sił witalnych każdemu klientowi.

Zielarz fitoterapeuta, Katowice – jak działam?

Jako naturopata w Katowicach w swojej codziennej praktyce biorę pod uwagę wszystkie elementy, które mogą wpływać na stan zdrowia jednostki. Działam więc zupełnie inaczej, niż robią to specjaliści medycyny konwencjonalnej. Jeżeli zmagasz się z różnego rodzaju bólami lub innymi dolegliwościami i od lat nie możesz znaleźć skutecznej metody leczenia, gwarantuję jako zielarz fitoterapeuta w Katowicach, że dobór odpowiednich technik pozwoli na złagodzenie lub nawet całkowitą eliminację dolegliwości.

Zielarz fitoterapeuta, Katowice – moje wykształcenie

Po wyszkoleniu sie na Certyfikowanego Naturopatę i szeregu kursów doszkalających:

  • Tradycyjna Medycyna Chińska,
  • Szepty-Sztuka Uzdrawiania Słowem,
  • Laryngologia Alternatywna-Konchowanie,
  • Funkcjonalna Terapia Trzewii,
  • Kursy Doszkalające z Technik Biorezonansu,

oraz cała masa pomniejszych.

Przez rok akademicki pod okiem Doktora Henryka Różańskiego wyszkoliłem sie na Zielarza-Fitoterapeute. Jednocześnie uczyłem sie technologii plazmowej KESHE FOUNDATION- gdzie na dzień dzisiejszy jestem Jedynym Polskim Naturopatą dopuszczonym do studiowania Pełnej Wiedzy Medycznej opracowywanej przez KESHE FOUNDATION - jednocześnie jestem Szkoleniowcem podstaw tej technologii.

Terapia u naturopaty, Katowice – mój gabinet

Połączenie wiedzy wyniesionej z nieustających szkoleń z wiedzą inżynierską oraz solidne wyposażenie techniczne pozwoliło mi na utworzenie jednego z najlepszych gabinetów biorezonansowych w Kraju. Prowadzę terapie wielu osób, opierając je o najnowszą wiedzę z zakresu medycyny naturalnej oraz dopasowując do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Stawiam na wysoką jakość leczenia, a także profesjonalne oraz przyjazne podejście. Moje doświadczenie i wiedza w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem medycznym pozwalają na uzyskiwanie pożądanych efektów.

Doskonały system diagnostyczny oparty na podwójnym systemie NLS /aparaty Mezator i Hunter/ wspomagany systemem Quantum-daje dokładność testów na poziomie 98% a w razie wątpliwości mamy dodatkowy test biodefback-pozwalający wykryć częstotliwości ewentualnych nowotworów na etapie kiedy klasyczne urządzenia diagnostyczne jeszcze niczego nie wykryją.

Potężny 9 generatorowy System Spooky 2 z Lampą Plazmową, generatorami zdala-czynnymi i konwencjonalnymi pozwala zarówno na porządne usunięcie z organizmu wszelkiego rodzaju pasożytów, jak i bardzo skuteczną detoksykacje organizmu-szczególnie w połączeniu z terapiami ziołowymi i gansami KESHE-oczywiście indywidualnie przygotowywanymi dla każdego klienta. Dynamiczny System balansujący wg własnego rozwiązania - opartego na technologii plazmy KESHE daje wspaniałe efekty w zakresie równoważenia pól grawitacyjno magnetycznych każdego organizmu, a transmitowane przez magrawy częstotliwości solfegio działają kojąco na nasze DNA .

Zielarz fitoterapeuta, Katowice – skąd pomysł na rozwój w tym kierunku?

Często słysze zapytanie co spowodowało, że sie zabrałem za temat z założenia przypisany do lekarzy.

Moja przygoda z naturoterapią rozpoczęła sie parę lat temu, kiedy zaczęły mnie opuszczać siły – o wiele szybciej, niż wynikałoby to z racji upływu lat. Przeprowadzane badania kontrolne, w tym badania na pasożyty, niczego konkretnego nie wykazywały, a moja wydolność malała w zastraszającym tempie – wcześniej chodzenie po polskich górach nie stanowiło żadnego problemu, a nagle ciężko było wyjść na byle wzgórze. Wylewałem z siebie straszliwe ilości cuchnącego potu, ciągle mi brakowało powietrza, ciągle coś bolało, na okrągło jakieś dziwne alergie, przeziębienie trwające bez przerwy do jesieni do wiosny, a zdolność umysłu do przyswajania nowych informacji była bliska zera. Serwowane przez klasyczną medycynę trujące środki chemiczne (potocznie zwane „lekarstwami”) w żaden sposób nie pozwalały się całkowicie wyleczyć. 

I tak po licznych wizytach u lekarzy postanowiłem wziąć sprawę w swoje ręce. Zacząłem szukać literatury, na początek wpadła mi w ręce książka Tombaka („Jak dożyć 150 lat”),na jej podstawie poczyściłemsobie organizm -dało to efekty. Kondycja mojego organizmu znacząco sie polepszyła powróciła zdolność myślenia i chęć do życia-postanowiłem szkolić sie w tym kierunku i pomagać innym w odzyskaniu radości z życia. Właśnie dlatego, pracując z różnymi osobami, chcę pomóc im powrócić do pełni sił oraz dobrego samopoczucia. Oferuję pełne wsparcie w roli naturopaty w Katowicach, dokonując diagnozy, a następnie ustalając pełen plan leczenia. Jestem otwarty na wszystkie potrzeby moich klientów oraz dokładnie słucham na temat problemów, z jakimi się zmagają. Zapraszam do kontaktu - odpowiem na wszystkie pytania i wskażę, jakie działania warto podjąć.

Krzysztof RogowskiSkontaktuj się z nami: KONTAKT

Biorezonansowy Skaner Diagnostyczny

Mezator

Zupełnie nowe, rewolucyjne rozwiązanie na rynku urządzeń diagnostycznych. Badanie metodą rezonansu jeszcze nigdy nie było tak intuicyjne i dokładne. Mezator pracuje w technologii NLS,/ interfejs mózgowy/ wykorzystując najnowsze oprogramowanie.

Urządzenia w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami nie są urządzeniami medycznymi. Urządzenia te są urządzeniami analityczno-pomiarowymi i mogą być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Dystrybutor i Producenci nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. Test urządzeniem nie zastępuje badania lekarskiego. Zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem.

Super system Rife'a do wybijania patogenów

SPOOKY2

Biorezonansowy sprawdzian stanu kondycji organizmu

Quantum

Maksyma

„Jeśli chodzi o materię, nikt z nas nie miał racji.

To, co nazwaliśmy materią, jest w rzeczywistości energią, której wibracja została zredukowana do poziomu umożliwiającego jej postrzeganie zmysłami. Wszystkie byty materialne wibrują w różny sposób.

Nauka wreszcie uznała muzyczną naturę materii, od pojedynczych atomów aż po galaktyki”.

Albert Einstein