Mezator
Mezator

KFS FORTUNA

2019/01/17

KFS Fortuna powoduje postęp w różnych strferach życia: biznes, relacje rodzinne;

KFS Fortuna wyprowadza ze stanu stagnacji, sieci zawiłości i problemów;

Przywraca połączenie z duchami przodków, oczyszcza genealogiczne korzenie, poprawia relacje między krewnymi;

 • Usuwa niszczące programy informacyjne skierowane przeciwko osobie, poprawia ogólny stan zdrowia i lepsze samopoczucie
 • Pomaga przywrócić i poprawić biznes, neutralizuje wpływ konkurentów i przeciwników, zapewnia wsparcie i pomoc w działalności twórczej;
 • Czyści dokumentację i stwarza ochronę dla biznes na wszystkich etapach.
 • Z pomocą KFS Fortuna możesz:
 • Wyczyści całą dokumentację biznesową: umowy z partnerami, firmami; papiery do rozliczeń; umowa na wynajęcie lokalu i tak dalej.
 • Wyczyścić budynek biurowy, sklep i inne pomieszczenia z negatywnych narzuconych albo postawionnych programów: zdemontuję astralne blokady i kłódki na drzwiach; Deski, którymi są zablokowane okna na poziomie energetycznym.
 • Wyczyścić i oświecić drogę prowadzącą do domu, biura, pracy, budynku.
 • Zneutralizować astralny ciemny płot przed budynkiem
 • Oczyścić twoją produkcję z programów negatywnych i wypełnić ją świetlistą energią.

KFS Fortuna pomaga:

 • Usunąć energetyczny informacyjny wpływ, który przeszkadza wyjściu z problemów finansowych i gospodarczych i wyjścia ze stagnacji. Czasami bywa, że u człowieka w prace albo życiu wszystko stoi w miejscu: towar się nie sprzedaję, w pracy nie ma żadnego ruchu, cel życiowy wydaję się nie osiągalny mimo dużych starań nic nie wychodzi. Często dzieję się tak dla tego, że on swoimi negatywnymi postępowaniami, działaniem, myślami stworzył przeszkody, zamiast stworzenia twardego gruntu pod nogami, błoto zamiast jasnej przestrzeni, ciemna pajęczyna negatywnych myśli, albo również może być tak, że ktoś „założył” na nogi astralne kajdanki, albo „oplątał astralnymi sznurami”, albo są inne niedobre zewnętrzne wpływy.
 • KFS pomoże zniszczyć wszystkie negatywne programy postawione, jako przeszkoda w życiu i zapobieganiu w rozwiązywaniu problemów finansowych. – Pomaga zneutralizować wszystkie negatywne, programy i przywiązania. Zawsze będziesz mieć siłę i energię, żeby iść świetlistą drogą.

W podczas pracy z KFS dla rozwiązania problemów życiowych potrzebne uświadomienie dla czego one się pojawiły. Pamiętaj: wszystko, co dajesz, zostaje ci zwrócone. To jest stara prawda. Generujesz pozytywną energię i prędzej czy później wróci do ciebie.

Tagi: uzdrawianie; korektory funkcjonalnego stanu; płytki kolcowa;


Skontaktuj się z nami: KONTAKT

Maksyma

„Jeśli chodzi o materię, nikt z nas nie miał racji.

To, co nazwaliśmy materią, jest w rzeczywistości energią, której wibracja została zredukowana do poziomu umożliwiającego jej postrzeganie zmysłami. Wszystkie byty materialne wibrują w różny sposób.

Nauka wreszcie uznała muzyczną naturę materii, od pojedynczych atomów aż po galaktyki”.

Albert Einstein