Zdjęcie zachodzącego słońca

Biorezonans cena Katowice

Biorezonans to nowoczesna technika wykorzystywana powszechnie w medycynie naturalnej. To specjalistyczne urządzenie wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektromagnetyzmu, pomagając w diagnozowaniu oraz terapii chorych. W gabinecie posiadamy wysokiej jakości urządzenia, odpowiadające na wszystkie potrzeby terapeutyczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biorezonansu. Cena w Katowicach została ustalona na takim poziomie, aby prezentowała się atrakcyjnie w każdym przypadku.

Co wpływa na koszt biorezonansu? Cena – Katowice

Biorezonans to metoda diagnostyczna, która wykorzystuje naturalną oraz indywidualną dla każdego człowieka częstotliwość drgań. Jest ona zmienna i różni się w wyniku pojawiających się chorób czy zaburzeń wpływających na stan zdrowia danej osoby. Wysokiej jakości sprzęt, który znajduje się w naszym gabinecie, pomaga skutecznie zweryfikować oraz zdiagnozować konkretne jednostki chorobowe. Kolejnym krokiem jest ustalenie najlepszych metod terapeutycznych, w których skład zalicza się również biorezonans. Cena w Katowicach, jeśli sesje są odbywane regularnie, jest bardzo atrakcyjna i zdecydowanie pozwala na podjęcie leczenia. Biorezonans wpływała na regulację częstotliwości drgań, przywracając naturalny rytm oraz spokój każdemu klientowi. Ta terapia oparta na medycynie naturalnej to nie tylko powrót do zdrowia w wymiarze fizycznym, ale także poprawa stanu emocjonalnego, redukcja stresu czy stanów nerwicowych.

Biorezonans – cena w Katowicach 

Cena diagnostyki oraz dalszego leczenia z wykorzystaniem biorezonansu jest bardzo atrakcyjna dla każdego klienta. To często doskonała alternatywa wobec konwencjonalnego leczenia z wykorzystaniem leków, które może generować znaczne koszty. Chorzy zmagający z różnymi dolegliwościami bardzo często wydają znaczne sumy pieniędzy, nie otrzymując jednocześnie odpowiedniej pomocy. W takich przypadkach warto zainteresować się medycyną naturalną, która oferuje wiele korzyści. W przypadku długoterminowego leczenia biorezonansem cena w Katowicach może być ustalana indywidualnie i zależeć będzie także od dalszych elementów składających się na terapię. W mojej pracy staram się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, wspierając ich na drodze odzyskania pełni zdrowia. Z tego powodu oferuję atrakcyjne warunki terapii, rozumiejąc liczne potrzeby przybywających do mnie osób.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem dotyczących usług. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu – rozwieję wszystkie wątpliwości. 

1.Porada naturopaty z testem biorezonansowym na urządzeniach Mezator i Quantum 

150 zł netto + 23% VAT

2.Usuwanie Patogenów Systemem Spooky 2/z lampą plazmową/

lub Swepper z technikami pomocniczymi

50 zł/godz netto + 23% VAT

3.Porada naturopaty z testem biorezonansowym i wykonaniem urządzenia naturopatycznego Magrav samochodowy

350 zł netto + 23% VAT

4.Porada Naturopaty z testem biorezonansowym i wykonaniem

urządzenia naturopatycznego Magrav domowy

900 zł netto + 23% VAT

5.Porada naturopaty z testem biorezonansowym i wykonaniem urządzenia naturopatycznego Balanser 9

1800 zł netto + 23% VAT

6.Inne usługi naturopatyczne

50 zł/godz netto + 23% VAT

7. Wykonanie "długopisu zdrowia"

40 zł netto + 23% VAT

8.Wykonanie bransoletek gansowych/przeciwbólowych/-3 szt

50 zł netto + 23% VATSkontaktuj się z nami: KONTAKT

Biorezonansowy Skaner Diagnostyczny

Mezator

Zupełnie nowe, rewolucyjne rozwiązanie na rynku urządzeń diagnostycznych. Badanie metodą rezonansu jeszcze nigdy nie było tak intuicyjne i dokładne. Mezator pracuje w technologii NLS,/ interfejs mózgowy/ wykorzystując najnowsze oprogramowanie.

Urządzenia w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami nie są urządzeniami medycznymi. Urządzenia te są urządzeniami analityczno-pomiarowymi i mogą być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Dystrybutor i Producenci nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. Test urządzeniem nie zastępuje badania lekarskiego. Zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem.

Super system Rife'a do wybijania patogenów

SPOOKY2

Biorezonansowy sprawdzian stanu kondycji organizmu

Quantum

Maksyma

„Jeśli chodzi o materię, nikt z nas nie miał racji.

To, co nazwaliśmy materią, jest w rzeczywistości energią, której wibracja została zredukowana do poziomu umożliwiającego jej postrzeganie zmysłami. Wszystkie byty materialne wibrują w różny sposób.

Nauka wreszcie uznała muzyczną naturę materii, od pojedynczych atomów aż po galaktyki”.

Albert Einstein